Natalia Redek i Jarosław Dąbrowski liderami Cyklu Turniejów Bowlingowych.

2016-11-17
classic kręgielnia

Po trzech rozegranych w ramach Cyklu Turniejów Bowlingowych zawodach wśród pań z kompletem zwycięstw  prowadzi Natalia Redek. Nieco bardziej wyrównaną rywalizację prowadzą panowie, liderem jest Jarosłąw Dąbrowski, który dwa razy zwyciężał i raz zajął trzecie miejsce.

Pierwszy turniej rozegrany 12 października to popis Natalii i Tomasza Broniarka, którzy nie dali szans rywalom w swich kategoriach. Natalia pokonała drugą Agnieszkę Górecką aż o 73 pkt natomiast Tomasz o 41 pkt Pawła Bieleckiego i o 49 pkt Jarosława Dąbrowskiego.

Drugie zawody rozegrane 24 października potwierdziły dominację Natalii, uzyskując świetny wynik 444 pkt nie tylko zdecydowanie pokonała rywalki ale również  rzuciła drugi wynik całych zawodów wliczając wyniki panów. Wsród mężczyzn podium pierwszego turnieju obróciło się o 180 stopni. Tym razem najlepszy okazał się Jarosław Dąbrowski przed Pawłem Bieleckim i Tomaszem Broniarkiem. Taki wynik powodował, że w klasyfikacji generalnej wszyscy trzej prowadzili z identycznym wynikiem punktowym.

Ostatni rozegrany do tej pory turniej miał miejsce 9 listopada. Natalia nie zwalniając tempa uzyskała 422 pkt i skompletowała klasycznego hat - tricka będąc najlepszą w trzech kolejnych turniejach. Wysoką formę utrzymał również Jarosław Dąbrowski rzucając najlepszy w tym sezonie wynik 489 pkt, choć na dwóch torach to drugi Tomasz Broniarek uzyskał najlepsze wyniki. Podium dopełnił Paweł Bielecki.

Najbliższy turniej odbędzie się w piątek, 25 listopada o godz 19:00. Serdecznie zapraszamy!

Co mówią o nas?

poznaj opinię klientów
“Rewelacyjne miejsce na spędzenie aktywnie wolnego czasu z całą rodziną i przyjacółmi...”
“Sport i zabawa w jednym! Polecam odwiedzić najlepsze centrum sportu w Skierniewicach.”
“Świetne miejsce na wypad z kolegami po pracy. W dodatku atrakcyjnie cenowo!”
Strona główna

Na skróty

Kontakt

ADRES :
96-100 SKIERNIEWICE
UL. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO 12
TELEFON : +48 733 805 044
EMAIL:biuro@classic-skierniewice.pl

Organizujemy

  • Urodziny i imprezy okolicznościowe dla dzieci
  • Imprezy dla firm
  • Turnieje bilardowe
  • Imprezy na kręgielni