I Mistrzostwa Skierniewic

2018-05-11

I Mistrzostwa Skierniewic w Bowlingu za nami. Na starcie stanęło 12 uczestników – 4 panie i 8 panów. Rywalizacja odbywała się na czterech torach a o końcowym zwycięstwie decydowała suma punktów z wszystkich gier.

Pierwszą Mistrzynią Skierniewic została główna faworytka turnieju – Natalia Redek. Srebro przypadło Agnieszce Góreckiej a na najniższym stopniu podium stanęła Emilia Bielecka.

Pod nieobecność najlepszego zawodnika sezonu – Jarosława Dąbrowskiego, rywalizacja panów zapowiadała się niezwykle ciekawie. W połowie zmagań prowadził niespodziewanie Grzegorz Smela, notując bardzo dobre wyniki (155 i 152 pkt.). Trzecia odsłona należała zdecydowanie do Tomasza Karalusa, który wynikiem 191 pkt. wysunął się na prowadzenie. Swoje szanse pogrzebał Grzegorz, notując zaledwie 105 pkt. Po ostatniej rozgrywce na podium wskoczył Tomasz Broniarek, uzyskując 128 pkt. zapewnił sobie puchar za III miejsce. 146 pkt. dało drugą pozycję Pawłowi Bieleckiemu a pierwszym Mistrzem Skierniewic został Tomasz Karalus, uzyskując 139 pkt. w ostatniej grze spokojnie utrzymał przewagę, która wypracował sobie w trzeciej odsłonie.

Co mówią o nas?

poznaj opinię klientów
“Rewelacyjne miejsce na spędzenie aktywnie wolnego czasu z całą rodziną i przyjacółmi...”
“Sport i zabawa w jednym! Polecam odwiedzić najlepsze centrum sportu w Skierniewicach.”
“Świetne miejsce na wypad z kolegami po pracy. W dodatku atrakcyjnie cenowo!”
Strona główna

Na skróty

Kontakt

ADRES :
96-100 SKIERNIEWICE
UL. KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO 12
TELEFON : +48 733 805 044
EMAIL:biuro@classic-skierniewice.pl

Organizujemy

  • Urodziny i imprezy okolicznościowe dla dzieci
  • Imprezy dla firm
  • Turnieje bilardowe
  • Imprezy na kręgielni